Giriş

Açıkhava Reklamcılığı

Tabela ve diğer tüm açıkhava reklamcılık ürünleri ihtiyaçlarınızda yerinde ölçü tespiti yaparak konuma en uygun projeyi çıkartıyoruz. 

TEKLİF AL

İnternet Çözümleri

Bireysel, kurumsal ve e-ticaret web sitesi tasarım ve kurulumu, mobil  uygulama yazılım geliştirme sosyal medya yöneticiliği.

TEKLİF AL

Prodüksiyon

Son teknoloji ekipmanlar ile profesyonel fotoğraf ve video çekimleriyle yaratıcı prodüksiyon projeleri kurgulama, montaj hizmetleri.

TEKLİF AL

Dijital & Ofset Baskı

Kartvizit, antetli kağıt, zarf, dosya, promosyon ürünler A’dan Z’ye Tüm kurumsal kimlik dökümanlarının grafik tasarım ve baskı hizmetleri.

TEKLİF AL

POZİTİF KURUMSAL REKLAM AJANSI

İşletmenizi her zaman bir adım öne çıkaracak benzersiz, yaratıcı tasarımlar sunuyoruz.

Kurumsal kimliğinizi, müşterilerinize sunduğunuz ürün ve hizmetleri firma profilinizi en doğru şekilde yansıtacak benzersiz, yaratıcı tasarımlarla en doğru iletişim araçlarını kullanarak projelendiriyoruz. Her projede pozitif bakış açımızla; hizalama, denge, karşıtlık, vurgulama, hareket, görüntü, oran, yakınlık, tekrarlama, ritm, ve birlik arıyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Açıkhava Reklamcılığı

Açıkhava reklamcılık ürünleri ihtiyaçlarınızda yerinde ölçü tespiti yaparak konuma en uygun projeyi çıkartıyoruz. Işıklı, ışıksız reklam tabelaları, pleksi, krom, alüminyum kutu harf tabelalar, cephe giydirme, totem ve pilon tabelalar, iç mekan ve dış mekan yönlendirme tabelaları, vitrin yazıları, araç kaplama uygulamaları, medya planlama ve satın alma. 

ÜCRETSİZ KEŞİFGALERİ

Web Projeleri

Sektör analizi yaparak gereksinimlerinize en uygun web araçlarının seçimi. Kişisel Blog,  kurumsal firma web siteleri ile e-ticaret web sitesi tasarım ve kurulum hizmetleri, profesyonel sosyal medya yönetimi. İnternet reklam kampanyası yönetimi yanısıra SEO arama motoru optimizasyonu ile ilk sayfa garantili pozitif projeler sunuyoruz.

Teklif Al Projeler

DİJİTAL VE OFSET

Baskı Çözümleri

Her türlü krumsal kimlik dökümanları ile reklam tanıtım araçlarının istenilen adetlerde son sistem baskı makinelerinde üst düzey kalitede baskı hizmetleri

Teklif Al

FOTOĞRAF ve VİDEO

Prodüksiyon

Tanıtım filmleri, kurumsal tv spotları, müzik klipleri, düğün hikayeleri, sosyal medya mini videolar, belgesel ve film yapım projeleri

Portfolyo

KURUMSAL

Medya Yönetimi

Türkiye’nin dört bir yanında mevcut şehiriçi ve şehirdışı karayolları işlek cadde ve yollarda, çeşitli ebatlarda ışıklı ve ışıksız totem, billboard reklam araçlarının kiralama ve satınalmasını gerçekleştirebilirsiniz.

Lokasyonlar

AKTİF

Sosyal Medya Yönetimi

Kurumsal kimliğe uygun düzenli paylaşımlar, özel gün ve haftalar ile güncel toplumsal mesaj içerikli paylaşımlar, mini video paylaşımları, ürün odaklı potansiyel müşteri analizli paylaşım ve detaylı raporlama

Teklif Al

Diğer Hizmetlerimiz

20 yılı aşkın sektör tecrübemizi yaşarken müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda bünyemize kattığımız reklam birimlerimiz ve verdiğimiz hizmetleri çözüm ortaklarımızın da desteği ile çoğaltma gereği duyduk.

Bu bağlamda bünyemize kattığımız her reklam birimi için gerekli tüm donanım araç gereçlerleri edindik.  Her zaman en kaliteli hizmeti en doğru ürünler ile planlanan zamanda teslim etmek birinci amacmız oldu.

Araç Kaplama


Araç markalama, ürün görselleri ile araç giydirme uygulamları ile özel hususi araçların renk değişimi uygulamaları orjinal araç kaplama folyoları ile garantili şekilde yapmaktayız.

 learn more Teklif Al

İç Mimari Dekorasyon


3D modelleme tekniği ile ofis ve mağaza içi mimari tasarımı, üretim tedariği  ve  uygulama yapıyoruz. Kurumsal kimliğinizle özdeş benzersiz tasarıma sahip mekanlar yaratıyoruz.

 learn more Teklif Al

Modüler Yapılar


Modüler fuar standları, mağaza ve avm içi mini standlar, mobil satış noktaları, özel tasarıma sahip ürün standaları yaşam ve şantiye konteyner tasarım ve imalat hizmetleri veriyoruz.

 learn more Teklif Al

Kişisel bir Blog web sitesi ile kendinizi geliştirin

Teklif Al

Profesyonel bir web sitesi ile kurumsal olun

Teklif Al

Online satış yaparak işinizi büyütün

Teklif Al

Çözüm Ortaklarımız

Kurumsal reklam ajansımızda her biri kendi alanında uzmanlaşmış tecrübeli kadromuz ile tam bir hizmet ajansı olma bilinci ile çalışmaktayız. Hizmet verdiğimiz tüm reklam departmanlarında ekip üyelerimizin uyumundan kullandığımız araç gereçler ile diğer üretim makinelerimize kadar müşterilerimize her daim en iyi hizmetleri vermek için çalışıyoruz. Tam bir hizmet ajansı olan şirketimizde bir firmanın ihtiyacı olan tüm reklam ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayabilecek ünitelere ve çözüm ortaklarına sahibiz.

Biz sizi arayalım. İletişim bilgilerinizi bırakın

YARATICI

TASARIMLAR

UZMAN

EKİP

ZAMANINDA

TESLİMAT

Blog

Güncel projeler, duyurular, makaleler, kampanyalar…

[one_page_express_latest_news]

Bize Ulaşın

Sizlere daha fazla yardımcı olabilmemiz için lütfen aşağıdaki iletişim formunu eksiksiz doldurunuz. Mümkün olan en kısa sürede sizinle iletişim kuracağız.

[one_page_express_contact_form shortcode=”contact-form-7 id="581" title="yeni"”]

Sohbete Başla!
Canlı Sohbet
Merhaba. Bilgi almak istediğiniz konuyu belirtin, en kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır.